Портал відкритих даних міста Дубно містить відкриті дані органів місцевого самоврядування міста і підпорядкованих їм підприємств, а також про різні сфери життя міста.

Мета створення порталу — підвищення прозорості та підзвітності органів місцевої влади перед територіальною громадою. Громадяни можуть просто отримати потрібну інформацію про своє місто у зручному форматі, не направляючи запитів на інформацію.

Портал розроблений на відкритій платформі CKAN, всі дані доступні відповідно до умов вільної ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє всім користувачам повторно використовувати, поширювати дані, що містяться на порталі з обов’язковим посиланням на джерело даних.

Якщо ви ще не знаєте, що таке відкриті дані, ви можете дізнатися про це на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.